Кошик
249 відгуків
Персональна рамка для пісочної церемонії!Докладніше

Картина і дерево побажань на весільну церемонію

Дерево побажань на весілля― це дуже цікава і незвичайна альтернатива стандартній картині побажань. Гості залишають свої відбитки пальців, як листя на дереві, поруч пишуть слова побажань, створюючи таким чином унікальну картину на довгу пам'ять про важливе дні й дорогих гостей!

Різноманітність дерев побажань дозволить Вам створити чудовий подарунок на будь-яке свято: весілля, день народження, ювілей, дівич-вечір, корпоратив, новосілля, народження дитини, хрестини, дитяче свято!

У нас можна придбати:

- пам'ятна весільна картина побажань;
- незвичайне весільне дерево побажань;
- гарний посудину серце для пісочної церемонії.

 

Весільне дерево побажань на День Народження

 

Замість тисячі слів - весільне дерево побажань на День Народження!
Набори Весільне Дерево побажань, Дерево Побажань на день народження і Картина Побажань на весілля зможуть здивувати і підкреслити індивідуальність Вашої весільної церемонії. Дуже часто молодята спізнюються на банкет, захопившись фотосесією і бажанням зробити якомога більше хороших фотографій. А щоб гості не нудьгували в очікуванні винуватців торжества, запропонуйте нестандартні весільне дерево побажань і весільну картину побажань, в якій вони із задоволенням залишать свої відбитки і приємні слова побажань на пам'ять про весілля!З деревом побажань на весільну церемонію Ви обов'язково запам'ятаєте все, що Вам побажали на весілля! Також можна використовувати дерево побажань на День Народження. Всі побажання будуть записані або намальовані поряд з великою кількістю залишених "пальчиків". Адже це дивовижне розвага для всіх гостей, свої відбитки з великим задоволенням залишать як малюки, так і дорослі! І не переживайте, що хтось забруднить пальці, фарби легко стираються, а в наборі ідуть вологі серветки. Займіть своїх гостей незвичайним весільним деревом побажань і це залишиться в пам'яті надовго.

 

Дерево і картина побажань на весілля

 

Дерево і картина побажань на весілля, можуть бути незвичайними подарунками і для новосілля! В цей довгоочікуваний день, молодій сім'ї буде дуже приємно отримати пам'ятний сувенір у вигляді розпустилось дерева, з їх іменами і датою новосілля! Така незвичайна картина символізує початок спільного сімейного життя і наповнена теплими побажаннями близьких, буде оригінальним прикрасою нового будинку.

Не погоджуйтеся на пересічні гостьові картини, коли підходить важливий день у вашому житті, виділіть її унікальну у вигляді весільного дерева побажань та приверніть до церемонії створення картини кожного з Ваших гостей.

Збережіть приємний момент часу, який ви не зможете повторити ніколи, але захочете пам'ятати вічно з деревом побажань від компанії «Sand of Love».

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Весілля — незабутній захід для молодят і їх гостей. Кожна пара намагається зробити цей день особливим і незабутнім. Весільна картина і дерево побажань довгий час зберігають приємні спогади.

Дерево побажань на весілля ― цікавий, незвичайний ритуал весільної церемонії. Кожен гість залишає власні відбитки пальців різнокольоровою фарбою. На дереві поступово з'являються листя, поруч залишають слова побажань. Так виходить унікальна картина, довгі роки радує сімейну пару.

 

Набори дерево побажань на весілля і День Народження 

 

Поздравить подругу оригинальным способом непросто, но есть идеи. Дерево пожеланий на день рождения для лучшего друга будет креативным неожиданным подарком. Его можно оформить в разных стилях, каждый из команды оставит свою частичку в виде красочного отпечатка пальца. Дерево пожеланий станет уникальным украшением в квартире и будет напоминать о лучший верных друзьях, даже на расстоянии. Дерево пожеланий на день рождения будет веселым развлечением на детском празднике. Какой ребенок не захочет измазаться в краске. Ведь поздравить товарища — это важная миссия.

Картина пожеланий на День Рождения, в которой всей дружной компанией можно написать поздравления, будет неординарной альтернативой привычной открытке. В ней можно не только написать креативные поздравления, но и вклеить общие фото. Такой подарок не останется без внимания и долго будет приносить радость.

 

Свадебная картина пожеланий и дерево на свадьбу

 

Свадебная картина пожеланий и дерево на свадьбу будут прекрасным подарком для молодоженов. Пожелания каждого гостя долгое время порадуют своим теплом. Отпечатки на дереве будут ярким акцентом в новом жилище молодоженов. Жених с невестой могут сами организовать раскрашивание дерева пожеланий на свадьбу и заполнение картины, а если кто-то из гостей испачкается — не страшно, в наборе есть влажные салфетки.

Дерево, как и свадебная картина пожеланий, может быть необычным подарком и для новоселья! В этот долгожданный день, молодой семье будет очень приятно получить памятный сувенир в виде распустившегося дерева, с их именами и датой новоселья! Такая необычная картина символизирующая начало совместной семейной жизни и наполненная самыми теплыми пожеланиями близких, будет оригинальным украшением нового дома.
Выбрать и заказать свадебную картину пожеланий или дерево пожеланий на свадьбу и день рождения легко в нашем магазине.