Кошик
249 відгуків
Персональна рамка для пісочної церемонії!Докладніше

Набори для пісочної церемонії

Хочете, щоб ваші подружні клятви мали свій, особливий символ? Пісочна церемонія на весіллі допоможе надати їм фізичну форму. Посудина у вигляді серця з різнобарвним піском буде нагадуванням про вимовлених колись словах любові.

06.04.18

Хочете, щоб ваші подружні клятви мали свій, особливий символ? Пісочна церемонія на весіллі допоможе надати їм фізичну форму. Посудина у вигляді серця з різнобарвним піском буде нагадуванням про вимовлених колись словах любові.
В інтернет-магазині Sand of love ви зможете придбати спеціальні набори з вазами різної форми для проведення весільної пісочної церемонії. Такий незвичайний аксесуар здивує гостей весілля, а також прекрасно доповнить інтер'єр вашого затишного будинку.

 

Вази для пісочної церемонії та інші аксесуари

Ми підібрали для вас більше 25 найменувань аксесуарів для пісочної церемонії, серед яких ви зможете придбати як окремі позиції, так і набори. До складу таких наборів входять:
• судини для двох;
• вази для пісочної церемонії, які безпосередньо засипають пісок під час церемонії;
• пісок двох кольорів на вибір;
• стрічки, ідеально повторюють колір піску.

У такий стандартний набір можуть бути включені різні доповнення, наприклад, спеціально підготовлений і красиво оформлений текст для ведучого, додаткові воронки для піску і інші аксесуари.
При виборі піску ви можете спиратися на загальний колірний стиль весілля або просто вибрати свої улюблені кольори. Найголовніше, щоб вони були для вас символом взаємних почуттів і відображали вашу індивідуальність. Ми також рекомендуємо вибрати посудину-серце, як символ взаємної любові та турботи.

 

Пісочна церемонія для незабутньою весілля

Кожна весільна церемонія завжди сповнена емоціями. Щоб їх запам'ятати часом одних фотографій і відео недостатньо. Ваза у вигляді серця, заповнена піском стане прекрасним нагадуванням про чудовому дні і символом подружнього життя. Таке чудове прикраса для сімейного гніздечка завжди буде привертати увагу гостей, а ваші діти будуть цікавитися таємничим вмістом судини.

Ми знаємо, як важливо все встигнути. Адже підготовка до весілля таїть в собі безліч справ, які необхідно зробити одночасно. Саме тому, ми швидко доставимо вибраний вами набір для весільної пісочної церемонії в зручне для вас відділення компанії-перевізника. Для замовлення ви можете скористатися формою на сайті або зателефонувати за вказаними телефонами!

Інші статті