Кошик
249 відгуків
Персональна рамка для пісочної церемонії!Докладніше

Характеристика кольору

Характеристика кольору

12.10.14

Існує три основних кольори: синій, жовтий і червоний. Всі інші кольори отримуються змішуванням цих трьох. Зелений виходить при змішуванні синього і жовтого, помаранчевого при змішуванні жовтого і червоного, фіолетовий при змішуванні синього і червоного кольорового піску і так далі. Як відомо веселка складається з 7 кольорів (червоний, оранжевий, жовтий, зелений, блакитний, синій, фіолетовий).

ЧЕРВОНИЙ колір передусім асоціюється з вогнем і пристрастю. Його символічні значення дуже різноманітні: червоне символізує радість, красу, любов і повноту життя! Червоний колір здавна пов'язується з сексуальними бажаннями.
У китайців червоний колір - символ удачі, щастя, благородства, а в індіанців уособлює життя і дію.

ЖОВТИЙ - колір золота, яке з давнини сприймалося як застиглий сонячний колір. Це колір осені, колір зрілих колосків і сонця! Він викликає приємні відчуття і символізує рух, радість і веселощі.

СИНІЙ колір у багатьох народів символізує небо і вічність. Він також може символізувати доброту, вірність, сталість, розташування, чесність, добру славу та вірність. «Блакитна кров» говорить про шляхетне походження; англійці називають істинного протестанта «синім».

БЛАКИТНИЙ колір - легкий, повітряний, прохолодний, спокійний. Він символізує чистоту, свідомість, сталість і ніжність. Блакитний колір вважається кольором креативності, його рекомендують для навчальних аудиторій або кабінетів. Бірюзовий відтінок сприяє спілкуванню.

ФІОЛЕТОВИЙ колір - насичений, холодний, спокійний, таємничий. Він символізує мудрість, зрілість, вищий розум. Фіолетовий колір глибокий і виразний, він додає одягу урочистий і розкішний вигляд. Пов'язаний з артистизмом, великими ідеями, інтуїцією і мистистизмом. Він сприяє натхненню, співчуття, чутливості.

ПОМАРАНЧЕВИЙ колір - теплий, легкий, сексуальний. Діє збудливо. Помаранчевий колір стимулює емоційну сферу, створює відчуття благополуччя і веселощів. Він символізує насолоду, свято, благородство!

ЗЕЛЕНИЙ - колір трави і листя. У багатьох народів він символізує юність, надію, веселощі. Зелений - спокійний, свіжий, ніжний, заспокійливий, живий. Діє заспокійливо.

БІЛИЙ колір символізує чистоту, незаплямованість, невинність, цнотливість, радість. Він асоціюється з денним світлом, а також з виробляє силою, яка втілена в молоці та яйцях.

ЧОРНИЙ колір може мати і сприятливе значення. Вважається, що існує зв'язок між чорним кольором і сексуальною привабливістю. У деяких африканських племен жінки з дуже чорною шкірою високо цінуються як коханки. Любовна пристрасть покрита темрявою і таємницею. Стало бути, чорне може символізувати щось сокровенне і палко бажане. У арабів вираз «чорнота очей» означає кохану, «чорнота серця» — любов.
Інші статті