Корзина
209 отзывов
Новинка 2018 года - деревянная шкатулка для денег! Подробнее

Текст пісочної церемонії "Sand of Love"♥

Текст пісочної церемонії "Sand of Love"♥

23.06.16

Ведучий: «Колись, дуже давно, ви були різними людьми. Ви не були знайомі один з одним, ви були самі по собі, як два різних сосуди з піском різних кольорів. Але в один чудовий день, в день вашого знайомства, все змінилося ... І з тих пір ви разом ...

Зараз відбудеться закріплення союзу, який є символом об'єднання двох особистостей, двох сосудів з кольоровим піском.

Один сосуд символізує нареченого, і все те, ким він був, ким він є зараз, і ким він стане в майбутньому.

Другий сосуд представляє наречену, і все, ким вона була, ким вона є зараз, і ким вона стане в майбутньому.

І нехай, так само, як відбувається об'єднання піску з двох різних сосудів в одному, молодята перестануть існувати окремо, ставши єдиним цілим! »

Далі відбувається заключний момент церемонії: молоді починають по-черзі засипати пісок зі своїх сосудів до основного сосуда під чарівну музику, спалахи фотокамер та оплески присутніх гостей.

Після того, як заповниться основний сосуд, ведучий виголосить заключну репліку:

Ведучий: «Погляньте, який чудовий візерунок вийшов у наших молодят! Поєднавшись, два кольори піску утворили єдине, гармонійне ціле! Зберігайте цей сосуд, як спогад про всі радощі та труднощі, які ви вже пережили, і які вам ще належить пережити разом. Нехай зв'язок і любов між вами будуть непорушні, подібно тому, як неможливо цим окремим піщинкам розділитися і повернутися в свої сосуди! Бажаємо вам довгих і щасливих років спільного життя! Гірко! ».

На згадку про весілля залишиться гарний сосуд з яскравим, різнобарвним піском, який можна зберігати довгі роки.

Символіка пісочної церемонії підходить не тільки для весілля, а й для інших важливих подій, коли потрібно підкреслити єдність сім'ї або закоханих: річниця весілля, романтичне побачення або народження дитини.

 

Нехай в Ваш день все пройде чудово!

Будемо вдячні за Ваші відгуки і фото з пісочної церемонії.